SELT   perfecta

ROLETY ZEWNĘTRZNE I MOSKITIERY

Okna w domu to nie tylko przeszklone otwory, przez które obserwujemy to, co dzieje się na zewnątrz. To również bariera dająca poczucie intymności i pozwalająca na pełen relaks. Najlepiej, gdy jest mocna i stanowi pewne zabezpieczenie. Nikt i nic nie powinno jej przekroczyć, nawet promienie słoneczne czy zimno. Wybierając rolety i moskitiery , zapewniamy Państwu spokój i poczucie bezpieczeństwa. W zależności od rozwiązań architektonicznych Klient ma możliwość wybrania typu rolet, który najlepiej dopasuje do wyglądu budynku. Szeroki asortyment pozwala na dobranie rolet na etapie projektowania, a także do gotowych otworów okiennych, jak również do zamontowanych okien.

 

ROLETY WEWNĘTRZNE I ŻALUZJE

Oferujemy szeroki wybór rolet i żaluzji wewnętrznych. Oferujemy rolety tkaninowe w zabudowie oraz bez zabudowy, rolety rzymskie i plisowane, żaluzje poziome i pionowe oraz wertikale. Bogate wzornictwo tkanin oraz szeroki wybór kolorystyczny lameli do żaluzji pozwoli dobrać odpowiedni produkt do wystroju i charakteru Państwa mieszkania.

 

ŻALUZJE FASADOWE

Żaluzje fasadowe to nowoczesne i efektywne rozwiązania ochrony przeciwsłonecznej. Żaluzje fasadowe są nowoczesnym i eleganckim rozwiązaniem stosowanym na zewnątrz fasady budynku. Lekka i prosta konstrukcja doskonale sprawdza się w nowoczesnych obiektach architektonicznych jak również w Twoim domu. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie prywatność i elegancję.

View the embedded image gallery online at:
http://bemares.pl/oslony-wewnetrzne#sigFreeIdde9665eff5