Data dodania: 2023-11-29

Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2023 dla Bema-Res

Bema-Res - Przykładem Jakości Biznesu w Programie Przedsiębiorstwo Fair Play 2023

W dzisiejszym świecie biznesu, zaangażowanie w jakość i etykę działania odgrywa kluczową rolę. Programy, takie jak Przedsiębiorstwo Fair Play, stają się wyznacznikiem standardów dla firm dążących do doskonałości w swojej branży, a także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne. 

Program Przedsiębiorstwo Fair Play, znane z promowania uczciwości, etycznych standardów oraz dbałości o jakość w biznesie, honoruje firmy, które wykazują się wyjątkowymi praktykami w tym zakresie.

Wśród wyróżnionych w 2023 roku firm znalazła  się firma  Bema-Res, który otrzymała prestiżowy certyfikat jakości biznesu Fair Play. To wyróżnienie nie tylko potwierdza wysokie standardy działalności firmy, ale również świadczy o zaangażowaniu w przestrzeganie etycznych zasad w biznesie oraz dbałości o klienta.

Bema-Res od pierwszych dni swojej działalności kładzie nacisk na jakość, innowacyjność i profesjonalizm w swoich usługach. Otrzymanie tego certyfikatu to dowód ciężkiej pracy i konsekwentnego dążenia do doskonałości.

Program Przedsiębiorstwo Fair Play, wspierając firmy, które są wzorcami w branży, stawia na rozwój, uczciwość i jakość. Dzięki takim inicjatywom, środowisko biznesowe staje się bardziej odpowiedzialne, a klienci mogą z większą pewnością wybierać firmy, które stawiają na jakość i etykę w biznesie.

Przyznany certyfikat jest dowodem uznania dla 15 lat działań firmy Bema-Res, ale również inspiracją dla innych firm do podnoszenia standardów i wyznaczania nowych kierunków rozwoju.

Jak powiedział właściciel firmy Bema-Res, Pan Marek Bednarz: „Certyfikat FairPlay jest zasługą i docenieniem całego zespołu Bemares GROUP, gdzie wspólnie od 15lat tworzymy jakość oraz możemy wszyscy z czystym sumieniem powiedzieć, ze gramy FAIR względem Siebie, względem naszych Klientów oraz wobec naszych wieloletnich partnerów biznesowych i dostawców. Wyróżnienie to jest ukoronowaniem naszych 15letnich wspólnych działań na rzecz jakości dostarczanych przez nas usług oraz świadomego działania na rzecz lokalnej społeczności oraz dbałości o ekologię.”

Wróć do listy aktualności

Data dodania: 2023-11-29 08:58:00

Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2023 dla Bema-Res

Bema-Res - Przykładem Jakości Biznesu w Programie Przedsiębiorstwo Fair Play 2023 W dzisiejszym świecie biznesu, zaangażowanie w jakość i etykę działania odgrywa kluczową rolę. Programy, takie jak Przedsiębiorstwo Fair Play, stają się wyznacznikie...
Czytaj dalej

Data dodania: 2023-08-02 16:38:00

E-sklep Bemares

Przypominamy Państwu o naszym Sklepie Bemares!  Miejscu, w którym znajduje się wszystko, czego potrzeba do utrzymania swojego domu w doskonałym stanie!   Co oferujemy?   Środki do pielęgnacji szkła, kt&oac...
Czytaj dalej

Data dodania: 2023-07-09 00:50:00

Idealny moment na zakup pergoli

Właśnie teraz jest idealny moment na inwestycję w aluminiową pergolę! Dlaczego? Otóż, przede wszystkim, pergola to doskonały sposób na zwiększenie wygody i funkcjonalności twojego ogrodu lub tarasu. Umożliwia ona cieszenie się zewnęt...
Czytaj dalej