Bema-Res. Jesteś w dobrych rękach!

Bema-Res to nowoczesna firma, której głównym celem jest kompleksowe dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług z zakresu budownictwa. Oferujemy specjalistyczną pomoc na każdym etapie współpracy - począwszy wyboru produktów i ich wyceny, poprzez poprzez terminową dostawę, aż po zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na oferowane produkty oraz usługi.
Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego oferujemy fachową i rzetelną pomoc przy pomiarach i doradztwo podczas wyboru profili i całego wyposażenia okna i drzwi. Ponadto oferujemy montaż zgodnie z oczekiwaniami Klienta, wykonywany przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.
W naszej ofercie znajdą Państwo stolarkę okienną i drzwiową najwyższej jakości oraz bramy garażowe, automatykę, żaluzje fasadowe i rolety.

Obsługa gwarancyjna i serwisowa
Jakość produktów
Nowoczesne rozwiązania
technologiczne
Zadowoleni Klienci
Kompleksowa obsługa
Montaż i serwis na najwyższym
poziomie

Czym się zajmujemy?

Oferujemy szerokie spektrum usług związanych ze stolarką drzwiową i okienną. Zajmujemy się wykonywaniem projektów, doborem i profesjonalnym montażem produktów, takich jak najwyższej jakości okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, parapety a także akcesoria do drzwi i okien. Ponadto dystrybuujemy i instalujemy bramy garażowe i przemysłowe oraz elementy automatyki do drzwi, okien i bram. 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, której powstanie oparte było na zrozumieniu potrzeb rynku oraz rosnących wymagań Klientów w zakresie jakości oraz użyteczności produktów z branży stolarki otworowej. Dzięki temu z powodzeniem realizujemy nawet najtrudniejsze zamówienia, dbając przy tym, aby oferowane przez nas rozwiązania były funkcjonalne. Dysponujemy najwyższej jakości produktami, które spełniają oczekiwania naszych Klientów, jak również służymy specjalistyczną pomocą opartą na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia.

Nasza firma kładzie szczególny nacisk na możliwość zaspokojenia wymagań i potrzeb naszych Klientów. W związku z tym, jednym z naszych celów jest ciągły rozwój i poszerzanie oferty o najlepsze produkty. Dystrybuowany przez nas asortyment posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty wymagane przez polskie i europejskie prawo. Dlatego wybierając produkty z naszej ofery, Klienci mogą mieć pewność, że otrzymują produkt charakteryzujący się najwyższą jakością i spełniący ich oczekiwania.

Zobacz nasze certyfikaty

Sprawdź naszą ofertę

W naszej ofercie znajduje się zróżnicowany asortyment z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej, w skład którego wchodzą nowoczesne i funkcjonalne okna, rolety, żaluzje, parapety, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, bramy garażowe i wiele innych. Oferujemy projekt, montaż oraz usługi serwisowe.