ISO-CHEMIE Winframer

Jest to system montażu w warstwie ocieplenia, składa się z izolującej cieplnie i nośnej kantówki systemowej z PURATHERM, która wyposażona jest dodatkowo w rdzeń wysoce izolujący ciepło, jest on powiązany za pomocą mechanizmu klapkowego z kantówką systemową. Przy montażu stanowi to zaletę, gdyż rdzeń podczas mocowania śrub może być w prosty sposób odchylony.

ZASTOSOWANIE

Kantówki i płyty systemowe stosowane są do przejmowania obciążeń z okien, drzwi balkonowych oraz tarasowych oraz oferują optymalne podłoże do uszczelnienia fug po- łączeniowych okien. Elementy okien i drzwi mocowane są mechanicznie bezpośrednio w statycznie nośnym systemie ościeżnicowym. Mocowanie jest możliwe poprzez klasyczny montaż za pomocą powszechnych śrub do montażu okien lub kotew metalowych. System wstępnego montażu ściennego zakrywany jest docelowo zintegrowanym system zewnętrznej izolacji cieplnej. Zintegrowany rdzeń izolacyjny zapewnia w kombinacji z ościeżnicą montażową optymalne wartości współczynnika Ψ- Psi.

Sprawdź naszą ofertę

W naszej ofercie znajduje się zróżnicowany asortyment z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej, w skład którego wchodzą nowoczesne i funkcjonalne okna, rolety, żaluzje, parapety, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, bramy garażowe i wiele innych. Oferujemy projekt, montaż oraz usługi serwisowe.