Nowoczesna stodoła

„Nasz naród nie jest głupi. Już dawno zauważył prostą regułę: za dobrą pracę w nagrodę dostaje się jeszcze więcej pracy”.
                          Wiktor Suworow, „Tatiana. Tajna broń”


Przedstawiamy Państwu, według nas jedną z najpiękniejszych naszych realizacji.
To kolejny dom szkieletowy, wykonany przez niezawodną firmę Daszer - drewniane domy szkieletowe, do którego dostarczyliśmy okna PCW firmy Hensfort


Pięknie zaprojektowana bryła budynku, wraz z dużymi oknami tworzy harmonijną całość.
Zgodnie z wymaganiami obiektowymi, wszystkie okna zostały zamontowane prawidłowo. Montaż gwarantuje szczelność połączeń, między ramą okien a konstrukcją ścian. Połączenie jest odporne na przenikanie wody i powietrza.
Siły działające na okno, muszą poprzez mechaniczne połączenie zostać przeniesione na konstrukcję budynku.

  • Pierwsza siła działająca na okno to jego ciężar – ta siła przenoszona jest na konstrukcję budynku za pomocą odpowiedniego podparcia okna (w naszym przypadku m.in. podwaliny purenitowe Windoormatic - wszytko z purenitu).
  • Druga siła działająca na okno to parcie i ssanie wiatru – te siły przenoszone są na konstrukcję budynku poprzez odpowiednie mocowanie, rozmieszczone na całym obwodzie okna, zgodnie z wytycznymi producenta.
  • Trzecią siłą działającą na nasze okna, jest siła operacyjna. To siła, która potrzebna jest do otwierania i zamykania skrzydeł w naszych oknach.


Zobacz poprzednie realizacje